Parki trampolin – poznaj nowe miejsce do organizacji imprez firmowych!

Doskonała zabawa dla młodszych i starszych – parki trampolin odwiedzane są przez wiele osób. To także świetne miejsce do urządzenia firmowej imprezy!

Parki trampolin to miejsce, gdzie każdy może świetnie się bawić. Odwiedzane są przez rodziny, znajomych, ale również stały się miejscem organizacji spotkań dla grup zorganizowanych. Firmowe imprezy na trampolinach mogą być atrakcyjną alternatywą dla sztampowych wydarzeń odbywających się w restauracjach, barach czy przy ognisku. Zobacz, jakie eventy firmowe najlepiej organizować w parkach trampolin i jak odbywa się wtedy zabawa!

Spotkania firmowe w parku trampolin. Kiedy warto?

Chociaż najczęściej parki trampolin są kojarzone z rozrywką dla najmłodszych, to jednak czekające w nich atrakcje są również świetnym pomysłem dla tych, którzy okres dzieciństwa mają już za sobą.

Parki trampolin mogą być świetnym miejscem do organizacji spotkań w firmowym gronie. Czekające tam atrakcje zachęcają do wspólnego spędzania czasu, pomagają w integracji, a także gwarantują dużo dobrej zabawy w aktywnym stylu.

Najczęściej imprezy na trampolinach organizowane są dla młodszych zespołów, ale nie jest to regułą. Warto jednak pamiętać o tym, że najlepiej, aby każdy pracownik mógł skorzystać z takiej rozrywki, dlatego uwzględnienie ewentualnych ograniczeń i niepełnosprawności ma wtedy duże znaczenie.

Jakie imprezy firmowe można zorganizować w parku trampolin?

Parki trampolin doskonale nadają się do organizowania różnych rodzajów imprez firmowych, które gwarantują świetne przeżycia dla ich uczestników. Kiedy warto zdecydować się na organizację spotkania firmowego w parku trampolin?

Imprezy integracyjne dla firm

Najczęściej parki trampolin wybierane są na imprezy integracyjne dla firm, ponieważ pomagają one w integracji całego zespołu, co przekłada się następnie na lepsze efekty współpracy podczas realizacji zadań zawodowych. Do dyspozycji są parki oferujące również specjalne scenariusze teambuildingowe dla uczestników spotkania, dzięki czemu można uzyskać jeszcze lepsze efekty integracji zespołu.

Gdy chodzi o takie imprezy integracyjne Warszawa jest jednym z miast, gdzie obecnie można urządzić je w wielu miejscach, które są doskonale do tego przygotowane.

Imprezy dla rodzin pracowników

Parki trampolin sprawdzają się również na rodzinne imprezy dla firm w Warszawie. Wspólne wyjście z rodziną do parku trampolin i spotkanie się tam z innymi pracownikami i ich rodzinami to świetny sposób na miłe spędzenie czasu. Firma może wtedy również podziękować swoim pracownikom, zapewniając im oraz ich rodzinom doskonałą zabawę.

Imprezy okolicznościowe – świąteczne, pożegnalne

Skorzystanie z parku trampolin będzie również znakomitym pomysłem na imprezy firmowe okolicznościowe, na przykład organizowane z okazji świąt czy też jako imprezy pożegnalne dla jednego z pracowników firmy. Dzięki temu spotkanie będzie przepełnione ekscytującymi przeżyciami i zostanie zapamiętane na długi czas.

Imprezy na trampolinach w Warszawie. Gdzie można je zorganizować?

Jeśli planuje się imprezy firmowe Warszawa zaprasza do ich organizacji w działających tutaj parkach trampolin. To jedne z największych i najlepiej wyposażonych parków tego typu w Polsce, które dostosowane są również do organizacji spotkań dla grup zorganizowanych.

Jednym z najpopularniejszych parków trampolin w Warszawie jest airo.fun, który oferuje również specjalne atrakcje i scenariusze dla klientów biznesowych. Na miejscu można wynająć prywatną salkę, skorzystać z obsługi cateringowej.

Imprezy w firmowe w parkach trampolin – podsumowanie

Gdy impreza firmowa ma być jedyna w swoim rodzaju i na długi czas pozostać w pamięci uczestników, warto zdecydować się na miejsce, które również będzie wyjątkowe. W tej roli świetnie sprawdzają się parki trampolin, które gwarantują wspaniałą rozrywkę również dla dorosłych.

Urządzone w parkach trampolin spotkania firmowe na pewno będą udane, a dzięki specjalnym scenariuszom zabaw pozwalają na odniesienie jeszcze większych sukcesów, na przykład w budowie zgranego zespołu.

 

You Might Also Like

One Comment

  1. Lena

    Jakiś czas temu zorganizowaliśmy imprezę integracyjną w firmie w miejscu, które zostało wspomniane w artykule. I był to dobry wybór. Nie byłam tak do końca przekonana czy się spodoba damskiej połowie pracowników, wiedziałam tylko, ze faceci będą zadowoleni 😉
    Jednak okazało się, ze kobiety skakały tak samo dobrze.

    Planujemy powtórkę w najbliższym czasie.

Leave a Reply