Skoki tandemowe ze spadochronem – skocz i spełnij marzenia!

Skoki ze spadochronem są dla wielu osób marzeniem, które pozostaje niespełnione ze względu na brak czasu czy odwagi. Jest jednak sposób, by zrealizować je jeszcze łatwiej. To skoki spadochronowe odbywające się w tandemie! Czym dokładnie są takie skoki spadochronowe? Kto może się na nie zapisać? Jak się odbywają?

Co to jest skok tandemowy?

Wiele osób nie słyszało jeszcze o tandemowych skokach spadochronowych, dlatego też warto przybliżyć, czym dokładnie są tego typu skoki.

Tandemowymi, również zapoznawczymi skokami spadochronowymi nazywa się rodzaj skoków, podczas których skaczą dwie osoby jednocześnie. Są to pilot tandemu oraz pasażer tandemu.

W roli pilota najczęściej występuje instruktor spadochroniarstwa, czyli osoba z dużym doświadczeniem oraz wiedzą w dziedzinie skoków. Z kolei pasażerem w takiej sytuacji może być praktycznie każdy, kto spełni wymogi i nie będzie mieć przeciwwskazań do lotu.

Oczywiście, skoki spadochronowe tego typu odbywają się z wykorzystaniem specjalnego sprzętu – wskazuje pracownik ośrodka spadochronowego skydive.pl, w którym również można skorzystać ze skoków tandemowych. Stosowane są wtedy odpowiednie spadochrony dla dwóch osób, automaty i spadochrony zapasowe, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa skoku.

Gdzie dostępne są skoki spadochronowe tandemowe?

Aktualnie tandemowe skoki ze spadochronem są bardzo popularne i dostępne są dzięki temu w różnych lokalizacjach w Polsce.

Gdy chodzi o skoki spadochronowe Olsztyn to jedno z tych miast, gdzie można skorzystać z podniebnej rozrywki. W tym celu konieczne jest wejście na stronę ośrodka spadochronowego prowadzącego obsługę takich skoków, a następnie wykonanie rezerwacji na wybrany przez siebie dzień i godzinę.

You Might Also Like

Leave a Reply